İKTİSADİ KALKINMA VAKFI
E-Bülteni
İKTİSADİ KALKINMA VAKFI
E-Bülteni
29 HAZİRAN-5 TEMMUZ 2015

C-20 Türkiye Kapsayıcı Büyüme Çalışma Grubu Online STK Danışma Anketi

Dünya’nın farklı yerlerindeki sivil toplum kuruluşlarıyla açık işbirlikleri kuran C-20’nin amacı, ulusal ve uluslararası sivil toplumun görüşlerini G-20’de duyurmaktır. C-20, bünyesinde 14 sivil toplum kuruluşunun bulunduğu Yürütme Kurulu tarafından yürütülmekte ve Sekretarya tarafından desteklenmektedir. Ayrıca Uluslararası Danışma Kurulu’ndan öneriler almaktadır.

C-20’nin 2015 hedefi, eşitsizlikle mücadele, sürdürülebilir ve kapsayıcı kalkınmayı geliştirme olarak belirlenmiştir. Bu hedefe daha önceki sivil toplum öncelikleri ayrıntılı olarak gözden geçirilip G-20 Türkiye dönem başkanlığı gündeminin analizi yapıldıktan sonra karar verilmiştir.

Küresel sivil toplumun sesini G-20’de duyurmak için, Kapsayıcı Büyüme Çalışma Grubu’nun önerilerine ilişkin değerli görüşlerinizi bekliyoruz. En fazla 5 dakikanızı alacak anketi doldurmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

https://tr.surveymonkey.com/s/c20igwg

Soru ve görüşleriniz için C-20 Kapsayıcı Büyüme Çalışma Grubu Sekretaryasına e-posta yoluyla c20wg@ikv.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz.