İKTİSADİ KALKINMA VAKFI
E-Bülteni
İKTİSADİ KALKINMA VAKFI
E-Bülteni
20-31 TEMMUZ 2015

C20 Zirvesi 15-16 Eylül 2015 Tarihlerinde İstanbul’da Gerçekleştirilecek

C20 Zirvesi’nin 15-16 Eylül tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesi’nde gerçekleşeceğini bildirmekten mutluluk duyuyor ve  sizlerden bu tarihi ajandalarınıza kaydetmenizi rica ediyoruz! Dünyanın dört bir tarafından 400’ü aşkın sivil toplum kuruluşunun katılacağı C20 Zirvesi ile beraber, sivil toplumun G20’ye ileteceği politika önerilerine katkı sağlama fırsatını yakalayacaksınız!   
 
C20 Zirvesi, sivil toplumun G20’ye yönelik politika önerilerinin şekillendirilmesi için uzman konuşmacı ve misafirleri, interaktif yöntemler eşliğinde bir araya getirecektir. C20 Zirvesi katılımcılarının, 15-16 Kasım’da Antalya’da düzenlenecek G20 Liderler Zirvesi’nden önce karar vericilere sunulacak olan C20 Bildirgesi’nin finalize edilmesi konusunda katkı sunmaları beklenmektedir.

                                                             

C20 Türkiye'nin yürüttüğü istişare süreciyle ilgili daha fazla bilgi almak ve cinsiyet eşitliği, kapsayıcı büyüme, sürdürülebilirlik ve yönetişim konularıyla ilgili görüşlerinizi paylaşmak için burayı ziyaret edebilirsiniz.           

C20 Zirvesi için kayıt dönemi yakın zamanda açılacaktır. Ama bu süreçte daha fazla bilgi almak isterseniz, C20 Türkiye web sitesinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.         
 
Saygılarımızla,
 
C20 Türkiye Yürütme Kurulu